گروه فنی مهندسی کیمیا صنعت
تماس با ما

سیستم هایی که در برابر آینده مقاوم اند

سیستم مدیریت روشنایی مانند لپ تاپ یا موبایل نیست که به سرعت با تکنولوژی های جدید تغییر کند. اما شما میخواهید سیستمتان دائما کارامد و به روز باشد .

استاندارد Future_proof_systems

سیستم های Delmatic برای سخت افزار همان کاری را انجام میدهند که برنامه ها برای نرم افزار.

سیستم های Delmatic  با استفاده از تکنولوژی های پروتکل باز و با سیاست خاص Delmatic برای به روز رسانی  در آینده، به شما اطمینان میدهد که در برابر زمان مقاوم است.

پروتکل های باز، مقاوم در برابر آینده

سیستم های Delmatic پذیرای پروتکل های باز iso هستند، بنابراین ویژگی ها، سخت افزار و محصولات طرف سوم در هر زمانی در آینده میتوانند به شبکه های موجود متصل شوند. تکنولوژی باز، با تمایلات مردم هماهنگ است، تنها به یک منبع اتکا نمیکند و شما را از ارائه خدمات در طول عمر سیستم مطمئن میسازد.

ارتقاء طول عمر این سیستم ها در برابر زمان

Delmatic بر این باور است که سیستم مدیریت روشنایی، یک سرمایه گذاری بلند مدت است و تهیه کننده مسئول، سیستم ها ومحصولاتی را طراحی میکند که قابلیت اطمینان، استفاده ی دوباره و پایداری را به حداکثر میرساند.

در دنیای IT، سخت افزار دائما جایگزین میشود تولید کنندگان تمایل چندانی به حمایت یا نگهداری از سخت افزار یا صفحات نرم افزار اولیه ندارند.

در هر نسل از سیستم Delmatic ، با استفاده کارت های به روز رسانی هوشمند، به روز رسانی خاصی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

قابلیت حرکت از تکنولوژی های قبلی به سمت تکنولوژی های جدید، به مشتریان این امکان را میدهد تا با  سیستم ها با استفاده از کپسول های هوشمند متصل به ماژول ،  سیستم ها را  به روز رسانی کنند، در حالی که از کابل و سخت افزار اصلی نیز محافظت میشود. به این ترتیب، رضایت، پایداری و استفاده ی دوباره به حد اکثر میرسد.

}
Design By: Daiana