گروه فنی مهندسی کیمیا صنعت
تماس با ما


LON

استاندارد بین‌المللی برای سیستم های یکپارچه

پروتکل Lon یک استاندارد باز بین المللی میباشد ، این تکنولوژی امکاناتی نظیر اشتراک گذاری خدمات ، اطلاعات، سخت افزار و کابل کشی را فراهم نموده و افزایش بهره وری عملیاتی ، انرژی و کاهش هزینه های سرمایه گذاری را به ارمغان می آورد.

delmatic پیشرو در استفاده از تکنولوژی Lon میباشد ، تجهیز پروژه های بزرگ بین المللی به این تکنولوژی و استفاده از سیستم های سازگار با سیستم های کنترل روشنایی، تهویه مطبوع، پرده و چادر های نما با قابلیت تغییر در جهت حرکت خورشید ، این پروژه ها را به شاخص ترین پروژه های دنیا تبدیل کرده است 

تکنولوژی باز LON، دارای مزایای ازجمله مقاوم سازی در آینده و چند فروشنده را برای مشتریان و همچنین تضمین قابلیت همکاری و ادغام بدون درز با خدمات ساختمان باز فراهم می آورد.

Lon
Lon
Lon

آزادی انتخاب

Lon مشتریان را از وابستگی به یک تامین کننده آزاد می کند.مشتریان می توانند از سخت افزار و نرم افزار مختلف از تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف تامین کنند و اطمینان داشته باشند که این کار در یک شبکه کاملا قابل تعامل با هم همکاری می کنند  بدون اینکه به یک فروشنده برای پشتیبانی و تعمیر و نگهداری وابسته باشد.

اشتراک گذاری اطلاعات

با استفاده از پروتکل Lon ، سیستم ها به طور یکپارچه اطلاعات را ذخیره می کنند و با هم کار می کنند. سنسورها و دستگاه ها در یک شبکه واحد همکاری می کنند و داده ها را به اشتراک می گذارند تا یک آشکارساز تنها بتواند داده های اشغال را با سایر سیستم های مصرف انرژی به اشتراک بگذارد تا باعث افزایش کارایی ساختمان و جلوگیری از تکرار سخت افزار شود.

قدرتمند و متمرکز

Lon دارای هوش واقعی توضیع شده است که تضمین عملیات غیز متمرکز را با هیچ نقطه ای از شکست انجام نمی دهد . هیچ تعجبی ندارد که تکنولوژی Lon انتخاب پروژه های بزرگ و یکپارچه است که در آن ها ارتباط دقیق و پاسخگو مدنظر باشد.

Knx بهتر از Lon پروتکل

LON مزایای عمده ای را نسبت به KNX  دارد از جمله ساختار شبکه مسطح، بدون نقطه از یک شکست، خطوط قطبی غیر حساس، دستیابی مطمعا به داده ها و هشت برابر سریعتر عملیات  - جنبه های مهم در شبکه های ساختمانی بزرگ و یکپارچه فراهم می کند.

لون یک پروتکل بین المللی (ISO 14908) است که ارائه "ارتباطات داده ها را در اتوماسیون ساختمان، کنترل و مدیریت ساختمان" فراهم می کند. "Lon  قادر است تا پیام های استاندارد را از هر محصولی بدون در نظر داشتن تولید کننده و برند یا ساختار انطباق دریافت کند ، بنابراین شما می توانید بهره وری (با به اشتراک گذاشتن داده های ساختمان) افزایش دهید، کاهش سخت افزار و هزینه سرمایه (با به اشتراک گذاری سنسور ها و دستگاه های شبکه ) و ساده سازی نصب و راه اندازی  (با به اشتراک گذاری زیرساخت های شبکه و کابل کشی) فراهم می کند.

نرم افزار Delmatic می توان برای تنظیم ، مدیریت و نظارت بر دستگاه Lon از سایر تامین کنندگان - مانند سیستم های HVAC یا سیستم های کنترل روشنایی استفاده شود  - و همچنین می تواند توسط نرم افزار شخص ثالث پیکربندی و مدیریت شود.

Related projects

Design By: Daiana