گروه فنی مهندسی کیمیا صنعت
تماس با ما

Emergency Monitoring

کامل کردن ساعت نظارت بر روشنایی اضطراری

جدیدترین سیستم های DALI Delmatic  نظارت بر ساعت روشنایی اضطراری را به عنوان بخشی از شبکه مدیریت روشنایی کلی فراهم می کند.

سیستم Delmatic روشنایی عمومی و اضطراری را ترکیب میکنند تا نیاز به یک سیستم نظارت اضطراری جداگانه را حذف کنند، فرآیند تست روشنایی اضطراری برای مشتریان را تسهیل کنند و سخت افزار و معماری شبکه را به اشتراک بگذارند.

تست سیستم های پیشرفته DALI و نظارت بر اتصالات باتری خود شامل اتصالات تغذیه از باتری های مرکزی، وتست کامل فرمان روشنایی ، نظارت و گزارش روند در یک بسته جامع را به همراه دارند.

Emergency_monitoring.cshtml
Emergency_monitoring.cshtml
Emergency_monitoring.cshtml

نظارت دقیق

تصاویر فعال Delmatic به صورت جداگانه نظارت، ثبت و نمایش وضعیت بازخورد از هرروشنایی اضطراری، برجسته سازی و ثبت خطاهای لامپ، بالاست و باتری و جزئیات کامل  آنلاین یا مبتنی بر ابر و عملکرد برای تعمیر و نگهداری ، تجزیه و تحلیل و اهداف قانونی را نشان می دهند.

آماده برای یک وضعیت اضطراری

نکته کوچکی در این مورد وجود دارد که در صورتی که اگر وضعیت اضطراری واقعی مدت کوتاهی پس از یک تست مدت زمان کامل رخ می دهد که باتری تخلیه می شوند ، وضعیت اضطراری واقعی به خوبی رخ می دهد .  گزینه تست ناهمزمان Delmatic برای جلوگیری از تمام روشنایی اضطراری که در یک زمان مورد آزمایش قرار میگیرد انجام آزمون های غیر همزمان را انجام می دهد

یک راه حل کاملا گسترده

روشنایی در داخل کارگاه ها و مناطق مشابه به طور سنتی بعنوان بخشی از یک سیستم مدیریت روشنایی کنترل نمی شود و به جای آن به طور محلی با سوئیچ های 230V روشنایی روشن می شود. با این حال روشنایی اضطراری در این مناطق، هنوز هم نیاز به آزمایش قرار گیرد ، و این میتواند به عنوان بخش جدایی ناپذیر از سیستم مدیریت روشنایی مورد آزمایش و نظارت قرار گیرد.

روشنایی اضطراری داینامیک

گزینه روشنایی اضطراری Delmatic، سریعترین و امن ترین مسیر خروج را که وابسته به منبع حادثه ای مانند آتش سوزی و یا هشدار امنیتی است ، روشن میکند و چراغ های اضطراری را در الگوهای مطلوب و مدیریت جهت فلش های برجسته مسیرهای فرار را نشان می دهد

Related projects

Design By: Daiana