گروه فنی مهندسی کیمیا صنعت
تماس با ما


BACnet

استاندارد بین المللی برای اتوماسیون ساختمان

Delmatic، تامین کنندگان پیشرو از راه حل های مدیریت روشنایی BACnet هستند و طیف گسترده ای از کنترل کننده های روشنایی BACnet و لوازم جانبی را در اختیار دارند.

BACnet یک پروتکل ارتباطات بین المللی (ISO 16484) و یک پروتکل ارتباطات داده برای اتوماسیون ساختمان و شبکه های کنترل است.

ماژولهای Delmatic هم در Lon وهم در دنیای BACnet همسو میشوند، برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری داده های استراتژیک، وظایف و گزارش دهی رویدادها و وضعیت های سیستم - همه در سراسر یک خط شبکه امکان پذیر میباشد.

 Bacnet
 Bacnet
 Bacnet

BACnet and Lon

آخرین طیف وسیعی از ماژول کنترل هوشمند روشنایی Delmatic که هم در Lon وهم در دنیای BACnet عمل می کند و تطبیق پذیری کامل و انعطاف پذیری و به اشتراک گذاری بدون درز اطلاعات راهبردی بین سیستم ها را برای بهینه سازی کارایی ساختمان در پی خواهد داشت

Sharing data

BACnet سیستمها را قادر به جمع آوری اطلاعات و همکاری با یکدیگر می کند، بنابراین حسگرهای Delmatic DALI می توانند داده ها را در فرمت BACnet با BMS VAV و دستگاه های فن کویل برای افزایش کارایی ساختمان ارسال کرده این در حالی است که اجتناب از تکرار سخت افزار و کابل کشی شبکه را خواهیم داشت.

BACnet را توسط ASHRAE (انجمن آمریکایی مهندسین گرمایش، تهویه مطبوع و تهویه مطبوع) برای تسهیل ارتباط بین سیستم های کنترل ساختمان مانند گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، روشنایی، دسترسی، و تشخیص آتش سوزی توسعه داده شد.

BACnet امکان ارسال و دریافت پیام های استاندارد را با هر محصول BACnet بدون در نظر گرفتن فروشنده یا ساختمان فراهم می کند، بنابراین می توانید کارایی (با به اشتراک گذاشتن اطلاعات ساختمان)، کاهش سخت افزار و هزینه سرمایه (با به اشتراک گذاری حسگرها و دستگاه های شبکه) و ساده سازی نصب (با به اشتراک گذاری زیرساخت های شبکه و کابل کشی) را در برداشت

BACnet مشتریان خود را از وابستگی به یک تامین کننده جدا می کند و پروتکل مکانیسم استاندارد باز را برای تبادل اطلاعات بین دستگاه های اتوماسیون ساختمان، فراهم می کند. مشتریان می توانند سخت افزار و نرم افزار را از عرضه کننده ها و تولیدکنندگان مختلف ترکیب کنند، اطمینان حاصل می کنند که در یک شبکه کاملا متصل با یکدیگر همکاری می کنند.

Related projects

Design By: Daiana