گروه فنی مهندسی کیمیا صنعت
تماس با ما


معماری سیستم

تبدیل تاسیسات فیزیکی به شبکه های مجازی

سیستم Delmatic تاسیسات روشنایی فیزیکی را به شبکه های مجازی تبدیل کرده و مدیریت و نظارت از طریق نرم افزار قدرتمند گرافیکی را مهیا میسازد

معماری سیستم بر اساس یک، شبکه های مدولار منطقی بر اساس ماژول های شامل کنترل روشنایی، دستگاه های کنترل محلی، کامپیوتر شبکه و روتر میباشد.

Download System Schematic

معماری سیستم کیمیا صنعت

ماژول های کنترل روشنایی

Delmatic طیف گسترده ای از ماژول های پروتکل باز را ارائه میدهد تا انعطاف پذیری را افزایش دهد ، از کنترل مدار گرفته تا کنترل جداگانه ی هرکدام از لامپ های منحصر بفرد ، و کنترل هر نوع منبع روشنایی از از جمله DALI، DMX، 1-10V و switched ، با توجه به هر نوع راه اندازی از قبیل plug-in  و  hard-wired و flexible conduit را با هم هماهنگ می کند.

دستگاه های کنترل محلی

Delmatic ماژول های کنترل محلی را در اختیار ما قرار میدهد که با استفاده از آن میتوانیم روشنایی محیط  خود را کنترل کنیم. این دستگاه های کنترل محلی قابلیت تطابق با محیط را دارند. از جمله ماژول های کنترل محلی میتوان به absence detectors و presence detectors و photocells و multisensors و switches و switch interfaces و scene-set panels وlatest touchpads و touchpanels و as well as IP phones و web-browser و App controls اشاره کرد.

نرم افزار، سرور و روتر

سیستم به طور متمرکز تحت نظارت و مدیریت از طریق نرم افزار پیشرفته  که در شبکه یا سرور مجازی راه اندازی شده که با استفاده از روشهای سیم کشی مجازی وابزارهای drag_and_drop تنظیمات نورپردازی را در هر زمان به موقع تطبیق می دهد ، و بلافاصله تنظیمات کنترلی را بازنگری می کند تا آنها را با تغییرات برنامه ریزی فضاها و منطقه بندی تطبیق دهد، در حالیکه نرم افزار گرافیک پروژه اطلاعات مفیدی درباره روشنایی و عملکرد سیستم ارائه میدهد ، روترها نیز انتقال داده در سرتاسر ساختمان را از طریق شبکه IT  افزایش می دهند که موجب انتقال اطلاعات مهم به موبایل و دستگاه WPA میشوند. 

محدوده پروتکل باز

محدوده پروتکل بازdelmatic یک شبکه ای است  که دستگاه خدمات LON  و BACnet میتوانند به سرعت به کنترل یکپارچه و متقابل  و همچنین اتصال کامل TCP/IP متصل شود.

Design By: Daiana