گروه فنی مهندسی کیمیا صنعت
تماس با ما


DALI

پروتکل ارتباطات استاندارد بین المللی

Delmatic  پیشرو در عرضه سیستم های مدیریت روشنایی DALI و طیف گسترده ای از ماژول های کنترلی و سنسورهای DALI، دستگاه ها و لوازم جانبی را ارائه میدهند.


DALI یا (Digital Addressable Lighting Interface)  یک پروتکل ارتباطی میباشد که بر اساس استانداردهای بین المللی (IEC 62386) تنظیم شده و یک استاندارد جهانی برای کنترل میزان روشنایی بصورت دیجیتال میباشد.

با توجه به طیف وسیع ماژول های کنترل Dali Delmatic میتوان دریافت که پروژه های مختلف انعطلف پذیری های متفاوتی دارند و برای هر نوع نصب، مثلا کنترل میزان روشنایی و یا اجتناب از آدرس دهی در محل باید ماژول های متفاوتی در نظر گرفت.


سیستم مدیریت هوشمند روشنایی دالی
سیستم مدیریت هوشمند روشنایی دالی
سیستم مدیریت هوشمند روشنایی دالی

Dali یک تکنولوژی تنها میباشد. اما راه حل های متعددی برای استفاده از Dali  در زمینه های مختلف پروژه ارائه میدهد.

ما ماژول های Dali  را با توجه به برنامه ها و سیستم های مختلف عرضه میکنیم و روش های بهینه سازی کنترل و همچنین به حداقل رساندن آدرس دهی را ارائه میدهیم.


DALI Plug-in

بطور گسترده برای ترویج انعطاف پذیری با آدرس فردی و نظارت بر هر یک از چراغ ها بدون نیاز به آدرس درایورها بصورت جداگانه میباشد ، همچنین سرعت و راحتی اتصال plog-in  را فراهم میکند

DALI Broadcast

 برای کنترل و نظارت بر کانال های Dali  از طریق خروجی های پیش فرض بدون نیاز به آدرس دهی تکی  در درایورها و بالاست ها انجام شده و بطور گسترده در مناطق عمومی که نیاز به کنترل گروهی چراغ های Dali می باشد استفاده می شود .

DALI Buswire

آدرس دهی و نظارت بر روی هر یک از Driver  های Dali با استفاده ازیک Buswire مشترک انجام میشود.

مناسب جهت نصب و راه اندازی با یک کابل (busbar) ، چراغ های معلق و پرتو های سرد (جایی که اتصالات پلاگین عملی نیست)

Dali، دقت و صرفه جویی مصرف انرژی را با dimming روشنایی و بالاست ترکیب می‌کند و توانایی آن را فراهم میکند که بطور انفرادی چندین بالاست را در امتداد یک buswire فراهم کند.Dali امکان ارسال و دریافت پیام های استاندارد دیجیتالی را با هر بالاست Dali بدون توجه به برند فراهم میکند   ، بنابراین مشتریان از مزایای تکنولوژی Dali بدون وابستگی به یک برند واحد بهره مند میشود.

سیستم های Dali نظارت بر روشنایی اضطراری را به عنوان بخشی از شبکه مدیریت روشنایی کلی ارائه می دهند.

سیستم های ما روشنایی عمومی و اضطراری را ترکیب می کنند تا نیاز به یک سیستم نظارت اضطراری جداگانه را حذف کنند.سخت افزارو معماری شبکه را به اشتراک میگذارد و روند تست روشنایی اضطراری را برای جزئیات ساده کنند

سیستم های پیشرفته Dali  تست و نظارت بر اتصالات باتری و همچنین  اتصالات تغذیه شده از باتری های مرکزی ، و تست کامل فرمان روشنایی ، نظارت و گزارش دهی را در یک بسته جامع فراهم میکند.

DALI projects

Design By: Daiana