گروه فنی مهندسی کیمیا صنعت
تماس با ما


IP

استاندارد جهانی پروتکل اینترنت

سیستم های IP Delmatic مزایای مدیریت روشنایی در سراسر شبکه IT (فن آوری اطلاعات) داده ها و دستورات را مسیریابی میکنند ، امکان نظارت از راه دور و هشدارها و توانمند سازی کاربران از طریق تلفن IP  و مرورگر وب را فراهم می کند.

پروتکل اینترنت (IP) استاندارد جهانی برای ارتباطات وب و داده ها است و شبکه با سرعت بالا می تواند با مدیریت روشنایی و سایر سیستم های خدمات ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد

طیف وسیعی از ماژول های Delmatic IP در IP و پروتکل های باز، برقراری ارتباط و اشتراک گذاری داده ها، گزارش دهی رویداد ها حوادث و وضعیت سیستم، و امکان کنترل کاربر از طریق دستگاه های IP و Wi-Fi هستند .

ip
ip
ip

زبان اینترنت

IP زبان اینترنت است، و سخت افزار Delmatic IP دسترسی از راه دور در سراسر یک ساختمان یا شبکه گسترده ، از طریق مرورگر وب در سراسر اینترانت، و همچنین داده های سیستم و هشدار به WAP و دستگاه های تلفن همراه ، تسهیل می کند.

IP برنامه ها و

نرم افزار کنترل IP و مرورگر وب افراد را قادر به مدیریت و تنظیم روشنایی بر اساس کار و یا تنظیمات شخصی با استفاده از دستگاه های تلفن و تلفن همراه می کند .

 

IP دامنه وسیعی از محصولات

Delmatic طیف وسیعی از محصولات IP از جمله روترها IP را ارائه می دهد که داده های مدیریت روشنایی در سراسر شبکه اینترنت، فیبر، و WiFi انتقال می دهند، ماژول های IP DALI  ترکیبی از DALI و فن آوری IP و  تلفن IP ارائه دهد و یا مرورگرها کنترل کاربران را برای مدیریت روشنایی در سراسر تلفن و یا IT شبکه توانمند میسازد

کامل کردن ساعت نظارت

سیستم های  IP منحصر به فرد Delmatic از راه دور نظارت بر شبکه های ساختمانی از جمله پهنای باند و ترافیک شبکه، و هشدار را در خانه کنترل میکند و کارکنان یا افراد خانه را قبل از اینکه اتفاقی بیفتد با خبر میکند.

Related projects

Design By: Daiana